Lähen väga kergelt endast välja. 05.04.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mure on selline, et lähen väga kergesti närvi isegi pisi asjade peale. Näiteks kui panen last õhtuti magama ja ta hakkab sahkerdama jalgadega lähen ma närvi ja suust hakkavad lendama laused mida ise ka tegelt kahetsen, et oma lapsele ütlen. Olen närvi läinud ka sellise pisi asjade peale kui midagi pole oma koha peal või mees pole jõudnud miskit ära teha mida palunud olen.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Soe jook, apteegist ka mõni rahustav tee on sobilik.
Und soodustab Melatoniin - apteegi vabamüügist saadav.
Jalutuskäigud koos lapsega. Kas lapse isa ka kodupiires on? Kui jah, siis kaasata kodutöödele.
vt eelnevatest minu Palve esimene samm.
Töö ja puhkus tasakaalu.
Elus - järelikult õnnelik.
Lapsega - järelikult väga-väga õnnelik.
Tunda rõõmu olemasolevast!
Head harjutamist!
Jõri O.-M. Ennet