Kuidas saada abi kui laps on nutisõltlane. 14.01.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas saada abi kui laps on nutisõltlane.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kokkulepe,
et kui koolitükid tehtud, siis saad ühe tunni. Kui saad koolis viie - 15 minutit lisa ühe viie pealt.
Kui teed sporti (jalutad, jooksed, käid trennis jne) ühe tunni, siis saad veel ühe tunni.
Rohkem ei saa. Kõik! Muud kauplemist ei ole!
Tuleb leida mingi uus huviala, hea kui sportlik, kehaline, mingi sportmäng jne.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet