Halvad mõtted peale antidepressante 28.11.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, küsimus on seoses antitepresantudega.kaks aastat tagasi oli mul paanikahoog ja ärevushäired ainult kehalised sümptomid.arst kirjutas 1 antitepresandid.peale esimesi antidepressante viis kuud hiljem sain uue paanikahoo.siis kirjutas perearst uued antitepresandid salymbra 3tb päevas.viis kuud suutsin võtta kuid tundsin et hakkavad mu vaimsele tervisele halvasti mõjuma,kui vähendama hakkasin tekkisid jubedad õudused,nimelt hakkasin ainult vägivaltseid unenägusi nägema oma lähedase suunas ja koguaeg halvad mõtted tekkisid pähe et teen oma lähedasele viga ,,,nii jube need nagu sundmõtted mis ei andnud rahu,,,siiamaani on need halvad mõtted lähedase suunas ja olen endast nii väljas sest ei saa aru miks sellised mõtted tekkisid.enne rohte polnud mul iialgi selliseid mõtteid.3kuu on rohtude vähendamisest mõõdas,,vähendasin 1tb kaupa.hetkel kuu aega pole pole võtnud enam.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) apteegi vabamüügist Melatoniin - üks tabl tund enne und. Kuu-poolteist.
Samal aja õhtul minu Palve esimene samm - nii kujundate endale uue rituaali (tingituse) - harjutuse toimele lisaks saab Palveharjutus ka Melatoniini rahustava toime lisaks.
2) Rahustavad teed - rahustab neelamine, muu on kõik veidi lisaks.
vt varasemaid.
3) Positiivse Pihtimise Päevik.
Head harjutamsit,
Jüri O.-M. Ennet