Imelik kaitumine 01.10.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tuttav käitub imelikult, otsustas hakata itaalia keelt õppima, sinna juurde veel programeerimist ning keemiat-vottis kursused ning ostis kokku raamatuid. See oli umbes kolm nadalat tagasi nuud on taiesti muutunud ning ei jaksa midagi teha.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kiirelt selle psühhiaatri juurde, kes talle Coaxil´i ja Kepinor´i välja kirjutas.
Kui selle rohu kirjutaja ei olnud psühhiaater, siis minnna psühhiaatri vaastuvõtule.
Psühhiaatria kliiniku valvearstid võtavad dispanseris vastu tööpäevadel - sellest alustada.
Valvetuba töötab ööpäevaringselt.
Jutt ei aita, vajalik arstiabi - psühhiaatri abi.
Tegutsege!

Jüri O.-M. Ennet