dr.Jüri Ennet vastuvõtt 07.07.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, dr. Jüri Ennet! Kas oleks võimalik teie vastuvõtule tulla ja kui palju maksab?
Tänud!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kolm pikka paid, aga vastuvõttu ei ole - on vaid haiglatöö ja ambulatoorset tööd ei ole, eravastuvõtte käesolevalt ka ei ole.

vt varasemaid soovitusi, leia endale sobilikud harjutused ning - tegutsed!
Sotsiaalselt - eesmärgid paika ja elu võtta mänguliselt: nagu sportmäng, nagu näitemäng, nagu lapsemäng, nagu rollimäng...igaühte eri olukordades erinevates kogustes.
Somaatiliselt - kehalised harjutused. Terves kehas terve psüühika ning hea eneseusk.
Psüühiliselt - psühhoregulatsioon, stressi maandamine (vt minu palve esimene samm).
Emotsionaalselt - aita lähedasi, ligimest - andmiserõõm on vajalik ka andjale.
Vaim ja eluideaalid - korrigeerida väärtushinnanguid, prioriteedi paika. Tühikargamist vähemaks. Leida enda andekus ja kutsumus.
Jüri O.-M. Ennet