piinav ärevus 30.05.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on meeletu ärevus.praegu on raviks 3mg bromasepaami ja 40mg seroxati hommikul ning õhtul 5 tilka haloberidooli,2mg cyclodooli,30mg mirtasapiini ja 25mg valdoxani.sellisest portsus hoolimata ärevus suur.tööl käimine on väga raske.olen väsind ja jõuetu.kui natukenegi füüsilist teha siis kohe ärevus üleval.kõiki asju teen väga robotlikult nagu mingi masin.väga palju on ka ebareaalsust.kohati tundub nagu oleks enda kehast väljas.miks need rohud ei aita?enda raviarst naeratab ja ütleb,et tema ei oska midagi teha.kas haigla aitaks?aasta tagasi sain seroxati ja valdoxaniga enam vähem hakkama,aga enam ei toimi.mis võib selle põhjus olla?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mirtasapiin 15...30 mg õhtu - sellest piisab. Ise leida endale sobilik annus.
Muu on kõik harjutuste ja elukorraldusega paika pandav.
vt varasemaid otsinguga: uni, Palve esimene samm, Pavlov Enneti rituaal (kodus harjutust tehes paned oma nime), ärevus.
Tabletid (ravimid) - 1/10
Harjutused - 9/10 tervistumise rada.
Rõõmsameelsust - tead, et on harjutused, mis tervendavad, tugevdavad.
Jüri O.-M. Ennet