Tükitunne kurgus 30.04.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Minul selline mure, et kurgus on selline tunne, nagu oleks üks mandel tunduvalt suurem kui teine. et nagu üks mandel paistes tunne, ühelpool kôri. neelates nagu yhelpool midagi tunnen. Juba teist päeva . Ja pidevalt mõtlen sellepeale ja ehk ka mõtlen ise seda asja hullemaks..? Mul on diagnoositud ka ärevushäired , ei tea kas need kaks asja kn omavahel seotud..

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sooja-soolaka veega kuristamine on asjale kasuks - vähendab kurgumandlite põletikku (kui seda seal mandlis üldse ongi) ja puhastab kurgu piirkonda. Neli-viis päeva soolaka veega, siis nädalapäevad tavalise sooja veega.
Siis on kõik korras.
Üldine kehaline aktiivsus-sport on kõigile kasuks.
Mõnusat kehalist aktiivsust!
Jüri O.-M. Ennet