Ãrevushäire tableti hirm 17.04.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Olen kasutanud Cipralex 6 päeva veerandist tabletist.Nüûd kui füûsiliselt olen tegusam vaimselt tekkinud mingi kartus selle rohu vastu.Ei saa aru miks aga see tekitab paanikat ja ãrevust koguaeg.kas see hirm ka kaob?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kõike muud peale tableti saate ju teha. Mõni tabletikene ju mõnele ei sobi, jäägu see AD ära.
vt varasemaid ja tegutseda! Võimalusi ju enda tervendamiseks väga palju.
Rõõmsalt Tegutseda!
Jüri O.-M. Ennet