Küsimus autojuhi lubade kohta 07.04.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul diagnoositi skisofreenia kui mul olid esmased juhiload aga tervise tõend aegus ära kas mul on võimalik kunagi juhiload tagasi saada

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Küsimus ei ole diagnoosi nimetuses, tähtis on seisund, milline on psüühiline seisund.
Kõige täpsemat informatsiooni (ka tõendi küsimuses) saab anda ja annab raviarst.
Raviarsti jutule.