Akadeemilise puhkuse tõend 26.01.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Mul on selline mure, et tahan jääda akadeemilisele puhkusele, kuna olen vaimselt väsinud ja pidevalt on ärevushood. Perearst ei taha tõendit kirjutada ja psühhiaatrite juurde on liiga pikad järjekorrad. Kas kusagil on võimalik ka kohe vastuvõtule saada? Kas valvearstid võivad ka tõendit kirjutada? Mis see maksab (haigekassa on olemas)? Tänades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perearstil on õigus anda.
Tallinnas võtab tööpäevadel vastu Psühhiaatriakliiniku valvearst - sealt abi saadaval.
Vajadusel paluge abi Dispanseri juhatajalt.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet