Abi, sotsiaalfoobia 26.01.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Mure selline, et vaevlen sotsiaalfoobia käes. Töötamine on raske, suhtlemine on raske-kõik on raske. See segab minu elu täielikult. Ärevus ja punastav nägu.
Olen elav inimene, armastan suhelda ja nalja visata. Aga tunnen, et see haigus "sööb mind" sees poolt.
Olen valmis lõpuks abi otsima. Mis arst selliste probleemidega tegeleb? Palun soovitust kuhu pöörduda? Ise ma sellega hakkama ei saa ja väljapääsu ei näe.
Aitäh,
K

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ärevus-häire. (vt varasemaid, sealt leiad õiged harjutused). Ärevushäireid väga paljudel. See kõik on kõrvaldatav.
Sisepingeid vähemaks ja enesekindlust rohkemaks - see on põhiline.
Päevarežiim paika ja piisav uni.
Võlad-Varud - igas elu valdkonnas nihuta olukorda varude suunal.
Suhtlemist võtta nagu Näitemäng! Mänguliselt, nagu teatris - seal ju jälgime-mängime mängu, ei võta ütlemisi vihjeid südamesse - me mängime.
Minu Palve - sobilik.
Vajadusel - abi psühhiaatrilt, annab abiks arstirohtu.
Jüri O.-M. Ennet