Flux ja kanep 18.12.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Kirjutati välja Fluoxetinumi 20mg antidepressandid. Küsimus on selline, et kui ma nende võtmise ajal tarvitan kanepit, siis millised võivad olla selle mõjud?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui kolmanda korruse aknast alla hüpata, siis millised on tulemused?
Proovige ja saate teada - Mõni võib sandistuda ka teiselt korruselt kukkudes ja tean ka meest kes viiendalt korruselt kukkudes ellu jäi, aga murtud luid oli hulgi ja probleemid sellest jäid surmani.

Ma ei tea mis juhtub. Kuldreegel on ikka selline: parem karta kui kahetseda. Seega kanepile ei.
AD ja harjutused, tervislikud eluviisis ja eluprintsiip: ei kahjusta end vaid Tugevdan.
Kaunist Jõuluaega,
Jüri O.-M. Ennet