depressioon ja tugev ärevushäire 22.08.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere
diagnoositi depressioon, rohtudeks võtan 3 korda päevas Noritren 1 tbl. ja diazepex vajadusel. teema aga selles, et pulss alla 100 ei langegi, et kas see võib olla mingist rohust tingitud. mida edasi teha, arsti juurde saan alles 28 septembril. olen 3 nädalat tagasi haiglast tulnud ja nende rohtudega pulss selline.
meeleolu kõikumine

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Rohu toimed-kõrvaltoimed selguvad raviannusega "mängides" - vähendada annust ja enesetunne-pulss jms annavad head infot.
Rohi on vaid 1/10 piires ravist - vajalikud on harjutused, jalutuskäigud, töö-puhkerežiim jne.
Pingeid maandab minu Palveharjutus.
Seega - vt eelnevaid ja rakenda sobilikke soovitusi.
Iga tera tervise varasalve on kasuks.
Mona-Linda naeratus e positiivne ellusuhtumine - tunda rõõmu sellest, mis/kes meil on. Seda ju väga-väga palju.
Tervise eest tuleb nö võidelda, seda hõbekandikul meile ei tooda, tableti neelamisest ei piisa. Tabletikene on nagu õlitilk lukule, aga terviselukk tuleb ise lahti keerata, terviseuks tuleb ise avada, terviseuksest tuleb ise õnnerajale minna ning enda eesmärkide suunal liikuda.
Head tegutsemist,
Jüri O.-M. Ennet