olen vaimu haige poja ema 25.07.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen vererõhu haige,viimastel päevadel võtan enalapili,õhtul-hommikul ei aita paar viimast päeva võtsin mitu korda pevas valokardindiazpam,ei aita ,pöördusin1220
poole sealt sain sellise vastuse vaja on närve ravida.Muidugi --jah 61 aastana poeg ostis kokku ingliskeelseid raamatuid ja ka sidi plaate ,mis nendega teha kui endal pole mälu ollagi.mis õppija on üks haige inimene ,ta ei kuula ei ole vaja kakeda parem kannatan mis võiks raviks olla ,et rõhk oleks normis minul 125-13

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Poega las jälgib ja ravib tema psühhiaater, regulaarselt käige temaga arsti juures tervist kontrollimas.
2) Teie vererõhu probleeme ravib ja suunab perearst. Perearst leiab teile õige rohu ja ravimi annuse võrerõhu normaliseerimiseks.
3) Teile kirjutati head rahustavad rohud:
a) Rispolept - jah, kasutatakse mitmesuguste häälte, nägemuste jt psühhootiliste häirete korral. Väiksemas annuses on see rohi rahustav. Võtke 1/2 (pool) või kuni 1 tabl. õhtul. Kui annus suur, siis tekib uimasus.
b) Teine rohi - Levomepromazin - on tugeva toimega - võtke annust väiksemaks - poole vähem võtke ja siis enestunde järgi leiate endale õige annuse. Seega - annus väiksemaks.
4) Neid vererõhu rohte ja rahustavaid rohte ärge korraga võtke, vaheaeg olgu vähemalt tund-poolteist.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet