Neurolingvistiline programmeerimine 11.05.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Oleksin väga tänulik, kui vastaksite, sooviksin teada, kas neurolingvistiline programmeerimine on teadusel põhinev meetod, mida vajadusel elus kasutada ja õppida, saamaks jagu omaenda probleemidest ja lahendamaks teiste omi?

Ette tänades

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Inimene peab oma elu parandamiseks Eluviisi muutma. Selle muutmise rajale peab Iga Inimene Ise Astuma. ISE!

Loota, et mõni tabletikene, nõia pendeldamine, käe vaatamine, programmeerimine, kodeerimine, manipuleerimine, sugereerimne jms mind õigele rajale ise viib, - seda loota ei maksa. Need on vaid abivahendid enda leidmiseks, enda elukorralduse muutmiseks.

Põhivahend on ENDA ELUVIISI KONKREETNE MUUTMINE. Ise muudan ja ise liigun seda uut rada. Seega ka nn programmeerimine on vaid abivahend, põhivahend on enda otsus, enda tahe, enda sihipärane kujundamine, kasvatamine, õpetamine, muutmine, tervendamine. ISE.

Ravimitega saame liigseid pingeid, häirivaid tervisekaebusi leevendada, et enda tõeliseks muutmiseks rohkem jõudu ja energiat jääks.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet