Pidev väsimus nõrkus energiapuudus 16.01.17 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on viimased pool aastat vaevanud väsimus,nõrkustunne ja energiapuudus.olen proovinud kõiksugu vitamiine,aga abi pole old.mingi aeg tundsin,et miski ei aita.kuni ühel õhtul võtsin 4 õlut.järgmine päev olin nagu uuesti sündinud.enesetunne oli hea energiat oli meeletult.siinkohal mainin et alkoholist andis sellise tulemuse ainult mõõdukas 4 õlut õhtul.mitte ükski teine alkohoolne jook ei and seda tulemust.ise saan aru et iga päev 4 õlut pole vast õige,aga kuna see annab organismi midagi mida vaja siis kas peaksin jätkama sellist elustiili.ravimeid ma ei poolda seega kas leidub alternatiive?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Väsimus, nõrkus, energiapuudus jne - see tingitud: kas üleväsimusest (valest puhkamisest), stressist-depressioonist (mida õllega maandasite), või muudest teguritest (probleemid endas, kodus või siis tööl).
Õige, et igapäevaselt 4 õlle (s.o. 200+ kanget 40 vol% viina) ja see on loomulikult kiirelt allamäge minek.
Sportlik eluviis aitab pingeid maandada, saun ja/või psühhoreguleerivad harjutused, õige töö- ja puhkerežiim jms. Iga tera tervise varasalve on hea.
Kontrollige vererõhku ja veresuhkrut - ka sealt võib aegajalt "üllatusi" tulla.
0,33- õlu nädalalõpus - sobib, üle selle võib asi kontrolli alt kaduda.
Õlles B rühma vitamiine, seega võtke poest toidupärmi (kuubik ca 3x3x3 cm), pool kuubikud pudistage klaasi ja vesi peale - kaks korda nädalas jooge seda pärmivett.
vt varssemaid soovitusi ja harjuta.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik? Teie arvamus võeti arvesse.

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Abilify

Küsimus seline:MUL ON PIDEV VÄSIMUS JA NÕRKUS,TUIGUTAB TIHTI ,NÜÜD KIRJUTATI MULLE VÄLJA SELLINE ROHI NAGU ABILIFY (aripiprazole)JA MA TERVED PÄEVAD MAGAN.pEAN TEDA VÕTMA HOMMIKUL KOOS XANAXIGA,KÕIGE HULLEM ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Aripiprazol on hea neuroleptikum. Kui annus veidi suur, siis unisus ja väsimus. Eelkõige võtaksin siin hommikuse Xanaxi ära.
Aga : 1) millised kaebused, 2) milline diagnoos, 3) millised annused ...

Loe edasi

Väga mures inimene:(

Tere

Olen 25 aastane naine, kõik järgnev on kestnud ca 8 kuud. Palun teie arvamust kõigest sellest ja head nõu. Enne selle algust olin terve ja rõõmus inimene.
-pidev pearinglus, ümberkukkumise, ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Kes otsib AD-d?
Eelkõige korralik puhkus, vajalikul hulgal und.
Teiseks veidi kehalist aktiivsust, siseruumidest õue, värske õhk. Minu harjutus rahustab, vähendab pearinglust, võtab ebamääraseid ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: