Keeruline armastus ja raskus edasi liikuda 28.12.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mis ma peaks tegema, et ma ei tunneks suurt emotsionaalset valu mõeldes edasi liikumisele

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

a) Inimesel siin elus kaks sihti vaja seada: a) elukutse, milles andekas ja b) elukaaslane, kellega kooselu sobib ja kui loodus ei takista, siis ka lapsi saada.
b) Õiget elukaaslast ei pruugi inimesed kohe leida ja seetõttu tuleb eluga edasi minna ja see õige ikkagi leida.
c) Eilseid probleeme ja muresid ei maksa täna enam nukrutseda, nutta. Elu läheb edasi ja nüüd elukogemustki rohkem.
d) Liigsetest pingetest vabaneda: kehaline aktiivsus, rahustavad teed, psühhoregulatiivsed harjutused - võimalusi palju. vt varasemad.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet