Mees kaob aga ei tea miks 18.12.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mees kaob aga ei tea miks väidedavalt käib peast mingi plõks läbi lihtsalt suvalisel hetkel ja peale kadumist välja ilmumisel ei tea millest enne kadumist mõttles

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Selle informatsiooni põhjal on vaid üks soovitus - psühhiaatri jutule (kui muid ratsionaalseid põhjusi eelnevalt ei selgu).
Mitmeid nö teadvustamatuid rändamisi esineb, esineb ka "häälte" mõjul või siis luulumõtete ajendil seiklemisi. Koostöös tohtriga selgu asja olemus ja probleemi lahendused.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet