käte värisemine 08.01.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas te oskate öelda millega tegu,käed värisevad vahest nii,et ei suuda isegi klaasi käes hoida ja kui istun hambaarsti toolile hakkab ka pea värisema,see häirib väga mu elu eriti töö juures,töökaaslased märkavad ja siis tehakse vastikuid märkusi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Võimalusel neuroloogi konsultatsioonil käia.
a) Igasuguste lihasvärinate vähendamisele aitab kaasa mineraalide tarbimine, eriti Mg. Parim mineraalvesi Borjomi, seal palju ka Magneesiumi.
b) Kõik rahustavad (hingeelu-psüühikat) võtted vähendavad ka lisavärinaid. Hästi aitab psüühikat rahustada minu Palve-Meditatsiooni esimene samm. Tee seda ise igapäevaselt üle viie viisaastaku - iga päev!
c) Sobivad kehalised harjutused (NB organism ju ise "väristab" end, et kehalise lihastegevuse - väristamisega - end nö normirajale tagasi viia).
d) Võimalusel ja vajadusel ka psühhiaatri jutule.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet