Psühhiaatri abi alaealisele 21.10.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen alaealine ja mul on vaja minna psühhiaatri vastuvõtule, kuid ma ei taha et vanemad teada saaksid ning see peaks ka tasuta olema. Kas see on võimalik?
Kui sellist asja ei saa kuidagi korraldada, siis kas saaksin abi kuidagi kusagilt depressiivsete ja suitsiitsete mõtete vastu?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Laste- ja noorte psühhiaatrid ja psühholoogid võtavad vastu Mustamäel Lastehaigla juures. Helista sinna.

NB Ikkagi räägi oma murest kodustele! Üheskoos on kergem sinu muredele lahendust leida.

Jalutuskäigud või kerge sportlik aktiivsus kõrvaldab muremõtted ja annab hingerahu.

Üheskoos!
Parimat sulle soovides,
Jüri O.-M. Ennet