Kuidas saab kindlaks teha kas on skisofreenia? 07.10.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas saab kindlaks teha kas on skisofreenia?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psüühikahäirete diagnoosi paneb peale põhjalikku kohtumist psühhiaater, mõned diagnoosid vajavad korduvaid kohtumisi ja teatud aja jooksul selle häire dünaamilist jälgimist.
Täiskasvanud saavad abi ja selgitust Põhja Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatrikliinikust, Lääne-Tallinna ja Ida-Tallinna keskhaigla psühhiaatritelt,
lapsed-noorukid Lastehaigla Vaimse Tervise Keskuse spetsialistidelt.
On ka erapraksise psühhiaatrid, tasulised.
Koostöö psühhiaatriga ja saate selgitust.
Sportliud eluviidid - kõigile kasulikud!
Jüri O.-M. Ennet