psühholoogia 26.09.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere,
35 aastane naine elab 3 lapsega 3 toalises korteris.Raha ei ole söögiks ja muidugi arvete maksmiseks,kuid ostab ja tassib koju kõik,mida saab odavalt või üldse tasuta.Korter on maast laeni asju täis ja järg juba keldris ka,mis on mõeldud kõigile kasutamiseks.Ise ta aru ei saa,et see ei ole normaalne ja öelda ka midagi ei saa,kuna hakkab märatsema,arvab et saab kõik maha müüa ja raha teenida.Mida küll teha,et ta lõpetaks sellise kokkutassimise.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Vajalik on psühhiaatri abi, vajalik ka psühhiaatri poolne ravim.
Peale visiiti (visiite) selgub,et kas ja mida veel kindlasti vajlik on ette võtta.
parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet