Toitumishäired 01.09.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere Lp. Jüri Ennet!
Sattusin lugema ühe mureliku noore inimese kirja Teile, toitumishäirete teemal. Minu tütar vaevleb sellesama häda küüsis juba ca 5 aastat. Ta on käinud ka erinevate arstide juures ( nooremana lastepsühholoogi juures) ja täiskasvanuna ka psühhiaatri juures, aga paraku nõuab sellise häire ravi ka "head õnne"- leida tõesti sobiv arst, keda saab usaldada ja kellega on võimalik leida nn ühine keel. Temal see praegu justkui ei õnnestunud. Kas ka Teie ise tegelete selle haiguse raviga või oskate äkki soovitada mõnda head spetsialisti, kelle poole pöörduda? Kui vähegi võimalik, oleks tore kui saaksime abi haigekassa poolt toetavast süsteemist.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Minu vastuvõtule registreerimine - tel 1900, Tallinnas
vt varasemaid soovitusi söömishäirete kohta.
NB Üldine kahaline aktiivsus ja tervislik eluviis ja -režiim on oluline.
Iga tera tervise varasalve on kasuks,
rõõmsameelsus on toetaja.
Tegudele,
Jüri O.-M. Ennet