mis teha? 25.06.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tunne, et lähen liiga kiiresti närvi. Olen 19 aastat vana neiu. Toon mõne näite. Kui sõber küsib. "Mis uut?" ma vastan talle kohe putsi mis peaks uut oöema? . või kui koristja ei korista ruumi piisvalt hästi ajab see mind nii närvi! Lähen iga väike asja peale närvi. Alles ajas üks mutt närvi oma juttuga. Siis lõhkusin ma oma telefoni ära. Olin sitaks närvis.. Mida teha? Ma kardan et asi võib nii kaugele minna et lāhen kellegile kallale.. Je veel on mure selles, et ma kuulen öösel tööl olles. Igasugusi hääli. Vahest kuulen kuidas mingi beebi karjub.. Õues olles kuulan hääli, et keedi käib mulle järgi... Kui vaatan ringi ei näe ma kedagi... Kuulan ka hääli kuulamas.... Tule tule!!. Seda ei esone tihti aga aeg ajat. Ruumis istun näen kuidas uks lahti läheb.. Kedagi pole.... Ja viimasel ajal on minu unenäod ka väga imelikut. Igas unes näos on surm.. Mida teha? Või see on ok?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mine kohe psühhiaatri vastuvõtule - väga head rohud olemas ja saad rahu tagasi, käitud siis normaalselt ja need "hääled" kaovad.
Kui elad suurlinnas, siis Psühhiaatriakliiniku valvearst võtab igal tööpäeval vastu, kui seisund väga hull, siis valvetoa tohter annab abi.
Alkoholile ja suitsule loomulikult täieline ei.

Ilma arstirohuta see "jaburdaa" sul ära ei kao. Rohud on v.head.
Sulle kõike head soovides,
Jüri O.-M. Ennet