Alkohol ja narkootikum 06.03.15 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Alkoholi probleem

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tallinnas Wismari Haiglas statsionaar ja keegi ikka kohal. Täpsustage interneti kaudu.
Soomes väga palju Eestimaalt sinna läinud psühhiaatreid - usaldage neid ja saate Soomemaal juba abi.
Kannatlikkust ja tegutsege,
tähtis on teie enda TAHTMINE! Täna ei võta tilkagi - seda ju suudate!
NB iga päev ongi täna. Täna ei võta, suudan, olen tubli! Ka õlut ei tilkagi.
Korralik puhkus, rohkelt (tunde järgi) vedelikku juua, mõõdukas kehaline aktiivsus.
Kui kirjutasite, siis Tahe on.
SAATE HAKKAMA!
Tänasest ei tilkagi alkoholi, ka ei tilkagi õlut! Suudan, olen tubli!
Tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet