Peale sünnitust närviline 21.11.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, selline mure, et õde mul sünnitas umbes 7 kuud tagasi ja pärast seda on olnud väga närviline ja laps kannatab selle all, juba raseduse aeg hakkas see pihta! Tema elukaaslane nägi ka probleemi, kuid õde mul ei tunnista seda, et ta on närvilisem ja rahutum. Mida me peaksime sellise asjaga ette võtma, kui ta ise veel ei tunnista probleemi?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Esiteks naistearst, et see valdkond korras oleks.
Teiseks, psühhiaater ja tema soovitused.
Kolmandaks, tervislikud eluviisid: korralik uni ja õige töö- ja puhkerežiim, suguseltsi appi kutsuda, et puhkehetki rohkem oleks, vaheldust oleks. Peab olema julgust puhata.

Minu Palve-Meditatsiooni esimene samm rahustab, aitab pingetest vabaneda, tõstab enesetunnet.

Tegudele,
Jüri O.-M. Ennet