Kuidas suruda alla oma viha? 09.05.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 17aastane ja mul on probleeme viha talletamisega. Kuna tegelen jalgpalliga, siis lähen alati mängu ajal hästi närvi ja karjun kohtuniku peale. Selle tulemusena saan ma ka kollaseid kaarte ja ei saa meeskonda iga mäng võistkonda aidata. Mida peaks tegema, et hoida viha kontrolli all?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1. Pane kodus nurka poksikott rippuma ja tao seda "rõõmuga".
2. Minu Palve-Meditatsioon - iga päev.
3. Viha olemus on enda saamatus ja see enda saamatus "kanaliseeritakse" mängukaaslaste või kohtuniku peale.
NB! Meister ei vihastu, Meister Mängib!

Head tegutsemist,
Jüri O.-M. Ennet