Toitumine on käest ära 11.04.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Mul mure, suured toitumishäired, mille põhjus on enesele teadmata. Asi lausa nii hull, et silmanägemine ka häritud. Lihatooted ajavad südame pahaks. Vajan kiiret abi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perearsti juues üldanalüüsid koheselt teha ja siis selgub gastroenteroloogi, edokrinoloogi või/ja psühhiaatri sekkumise vajadus.
Lihatooted siis vaateväljast eemal hoida.
Korralikult mäluda.
Perearstist alustada!
Jüri O.-M. Ennet