Enese väärtunnetamine 13.01.13 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Olen teile ka eelnevalt kirjutanud mõned kuud tagasi ja te andiste nõu. Siis oli põhiprobleem mul pikalt kestnud kõikumise tunne, lihaskrambid ja elektrilöögi tunne kehas. Enne selliste jamade algamist oli mul psühhiaatriga 5 kuud kontakt, kuna kannatasin depressiooni ja unehäirete all ja sain selle vastu ravi (seroxat ja diazepam). Nüüd on sellest kümme kuud täis saanud ja ikka pean taluma samu sümptomeid ja lisaks on lootusetuse tunne ka tekkinud sellest, kuna see häirib väga, aga erilist vajadust nende ravimite järgi polegi. Käsin ka teise psühhiaatri vastuvõtul, kelle arvates on mul ajubiovoolud nõrgad ja soovitas mul c-vitamiini ja magneesiumkuuri, millest tolku polnud. Kas see on üldse loogiline, et see kunagi üle läheb, nii kaua ei saa ju nende ravimte järel nähud olla? Täitsa ahastuses, mida veel teha annaks. Kahtlustan juba muud haigust endal, sest väsimus on ka suur.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tulge Tallinnas minu vastuvõtule (registr. tel. 1900 kaudu).
Mujal olles - vahetage tohtrit, aga eelnevate arstide soovitusi tasub ka rakendada. Perearst ja üldanalüüsid, neuroloog ja lihas-probleemid. Aju biovoole uuritakse EEG-ga ja seda silmavaatamisega ei saa hinnata.
Kõik tervisliku eluga seonduv on kindlasti ka parasjagu kasuks.
Kindlasti on lahendid olemas ja lootus seega ka kindlasti.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet