Kuidas vabaneda stressist, ärevusest, masendusest? 21.05.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas saada lahti stressist, ärevusest, masendusest, kõigest sellest, et leida taas rahuolu enda sees??? Kuidas saaksin vabaneda pahast meeleolust, mis tekib siis kui ilm on kole ja muutun vahel väga närviliseks, ärevaks, kui on depressioon ja masendust...See kõik rõhub mind, ma ei tea kuhu sellise asjaga pöörduda. Mul ei ole kunagi midagi sellist varem olnud...Otsin igasugust abi, mis mind vähegi aitaks sellest stressist lahti saada. Vahel mõtlen et tahaksin kõigest eemale saada lihtsalt olla rahus ja vaikuses...

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Õine puhkus ja päeval suguseltsist keegi aegajalt abiks kutsusda lapse eest hoolitsemisel. Minu Palve-M editatsiooni harjutus aitab liigsest pingest vabaneda, rahustab, annab vaimujõudu.
Otsustamatus väsitab. Mõelda, analüüsida ja siis otsustada.
Psühhiaatri jutule ja temalt saab soovitusi, vajadusel kerget arstirohtu.
Iseseisvalt vt. minu rmt. "Väljavalitu" Tervisemaja valdkonna mõtteid-soovitusi ja neist siis endale sobilikke rakendada.
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet