laste käitumisest 03.04.01 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kui 5-a.poiss "esitab" lasteaias enne lõunaund palja-pepu show´d, kuidas ma pean emana reageerima kasvataja selgesõnalisele hukkamõistule .Kuidas last sellisest tähelepanu-nõudmise viisist välja tuua?

Arst vastas:

dr Kadri Toomla

Psühhiaater

SA TÜK Psühhiaatriakliiniku lasteosakond, Praktilise Psühholoogia Erakool ja Nõustamise Keskus SENSUS

Soovitan nõu pidada lastepsühholoogiga.

Lugupidamisega Kadri Toomla