Agressiivsus 25.02.12 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mida ma peaksin tegema, kui ma muutun kergelt agressiivseks nii enda kui ka enda kaaslase vastu, kust ma abi saaksin ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1. Sportlik (mõõdukas, meelepärane) tegevus, seal lähevad liigsed pinged välja või siis jalutuskäigud.
2. Korralik puhkus, siis ei lähe nii kergesti närvi.
3. Minu Palve-Meditatsioon (esimene samm), siis oskad end paremini valitseda.
4. Apteegist rahustavat teed.
5. Koolitükid regulaarselt õppida ja õppimisest Rõõmu Tunda!
6. Päevik ja sellesse enesemuutmisega seonduv kirja, et enda vigu ei kordaks (nagu sportlase treening-päevik).
Saad hakkama!
Jüri O.-M. Ennet