Alkoholismist tulenevad unehäired 27.05.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
olen keskealine naine - ja alkohoolik. Viimased kaks aastat olen igal õhtul joonud poolteist pudelit valget veini. Ma ehk isegi suudaksin joomisest raskustega loobuda, kuid mul on tekkinud hirmsad uneprobleemid. Kui heidan kainena magama, siis ei suuda enam hommikuni uinuda. Tean, et see on seotud alkoholismiga. Ka seetõttu joon igal õhtul. Viimati üritasin uinuda Stillnox`i abil ja ei jäänud ikkagi magama!!! Kuidas jälle normaalselt magada saada? Tahan igal juhul joomise ära lõpetada, kuid ma ei suuda ööde kaupa väherda - see teeb mind hommikul hullemini haigeks kui õhtul joodud poolteist pudelit veini.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater, rohud, harjutused, kannatlikkus, Soov uuele rajale saada.
Tegudele!
Jüri O.-M. Ennet