Raamatud depressioonist ja ärevushäirest vabanevale inimesele 28.11.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, Jüri Ennet. Kas Te oskate soovitada lugemist depressioonist ja ärevushäirest vabanevale inimesele. Palju on seisund paranenud, aga pikk tee on veel minna. Teie raamat läbi loetud ja üht teist kõrva taha pandud. Erinevaid eneseabiraamatuid ka mitmeid läbi loetud. Ise teen kõike, et seisund paraneks.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Internetis lugemist üüratult palju. Printsiip on see, et lugemiselt jõuda praktikani. Võib ju meetrite viisi raamatuid lugeda, aga parandab-edendab-tugevdab praktiline tegevus, tegu. Leida enda jaoks sobilik printsiip ja paar harjutust - seda siis praktiseerida.
Internetist leiad! Loetusse suhtuda kriitiliselt, s.o. leida endale sobilik.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet