Diagnoosi tähendus 19.05.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere
Küsimus ei ole minu kohta, küll aga võib puudutada minu järeltulijaid. Nimelt soetasin nad inimesega, kellele keelduti andmast isegi juhtimisõigust, kuna tuli Vene sõjaväest diagnoosiga MK-7 . Küsimus - mis selle koodi taga peitub?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ei oska vastata. Küsige mõne sõdalaste-tohtri käest - vabastamise koodid neil teistlaadsed. Saate teada.
Küsimus selles, et milline on Mehe tervis praegu, kui praegu terviserikked, siis praegune arst saab ka retrograadselt (tagasihaaravalt) mõtteid pakkuda järglaste aspektist.
Kõige tähtsam - Järglaste tervis praegu, tervislikud eluviisid praegu, enese karastamine ja tugevdamine praegu. Seda kõike saab praegu arst ütelda.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet