Varjatud sügav depressioon 25.01.10 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma olen 14-aastase poja ema, tunnen tema pärast muret. Ta ei käi koolis ja mõtleb igasuguseid vabandusi välja, et miks ta koolis ei käi. Oleme käinud lastetugikeskuses psühholoogi juures ja talle pandi diagnoos VARJATUD SÜGAV DEPRESSIOON. Ma ei tea, mida lapsega teha, kas panna haiglasse ravile?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kindlasti minna lastepsühhiaatri vastuvõtule (seal ka kliiniline psühholoog). Nemad uurivad üheskoos ja soovitavad siis ravi küsimustes ja muus valdkonnas.
Üleväsimus, depressioon, arengu-probleemid, kooli-tõrge, koduste probleemide "peegeldumine" lapses jne. Kindlasti lastepsühhiaatri jutule. Ja kohe.
Probleemidele on lahendid olemas!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet