Mure 23.09.09 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere

Olen 21a.Ma olen teile ennem ka kirjutanud.Ma liigutan ennast iga päev käin õues jalutamas,vaatan telekast sporti ja muid saateid ja teen ise sporti võimlen mängin korvpalli ja olen arvutis ja nii edai.Aga halvad mõtted on ikka peas mis rohu võtmise ajal tekkisid ja need vanad mõtted on mul peas mis olid rohu võtmise ajal.Ja ma ei usu et need mõtted ise ära lähevad sest üks vana asi läheb meelest ära ja tuleb mingi uus vana asi meelde ja nii igaa päev.Ma tahtsin küsida kas elektrisokk aitab halvad mõtted peast ära saada.Kui vana peab olema et elektrisokki teha võib.Näiteks kui elektrisokk ära tehakse kas siis vanad mõtted ei tule meelte enam mis enne peas olid.
Ma olen kuulnud et mõned räägivad et nii noortele ei tehta elektrisokki.Telekas ühes saates oli ka sellest juttu mõned on arvutimängu sõltlased ,kasiino ja nii edasi ja seal ütles et tehakse elektrisokki kui muud moodi ei sa.Kas jooga võttab halvad mõtted peast ära või ainult sellel ajal mõtted peast ära kui jooga harjutusi teen ja kui joogat ei te on jälle vanad mõtted peas nagu enne oli mul.Siis pole ju mõtted joogat teha kui jooga ära teen on sama nagu enne jooga tegemist.Ma olen paar päeva teinud jooga harjutusi ja ei saa kül aru et vähegi oleks mul parem olla isegi halvemaks läheb peale jooga tegemist.Teised ütlevad et ära mõtle ise aga mis ma teha saan kui vanad mõtted meelde tulevad kogu aeg.Ma olen juba sellest nii väsinud ja ma ei usu et enam terveks saan.Mis ma veel tegema peaks et vanad mõtted peast ära läheks.Ma ei usalta enam ühtegi rohtu sest rohi rikkuski mu pea ära.Kui on mingi rohi mis terveks teeb või paremaks siis võtaksin.Mina arvan et kõige parem oleks elektrisokk see aitab kõige paremini minu arvates sest ma olen neid rohte küll juba võtnud.

Jään teie vastust ootama.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Elektriga ravi otsustab raviarst, aga praegu on ka häid arstirohte, mis mitte ainult sisepingeid-emotsioone mõjutavad, aga ka mõttemaailma aitavad korrigeerida. Psühhiaater koostöös teiega leiab need õiged rohud. Joogaharjutusi ka hetkel ei soovita. Muud tervislikud eluviisid ja korralik puhkus.
Koostöö raviarstiga ja muredest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet