Psühhiaatri vastuvõtt 12.07.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,
kas psühhiaatrid teevad ka 12-13 aastastele vastuvõtte, või peab sellises vanuses minema lastepsühhiaatri juurde ?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Laste-psühhiaatrid ja laste-psühholoogid võtavad Psühhiaatriakliinikus (Paldiski mnt. 52, Tallinn) ja Tartus vastu. Saatekirja vaja ei ole.
Mine julgesti, eelnevalt on vaja aeg kinni panna (number võtta) kas telefonitsi või ise kohal käies.
Ole julge!
Tohtrionu Jüri