Vastikud mõtted 08.05.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma kardan surma, ma pidevalt mõtlen mis siis saab kui ma ära suren jne., ja õhtuti ei taha magama minna üldse, mul on paanikahood ka!Aga paanikahood on peaaegu kadunud kui hakkasin rohtu võtma aga mõtted on ikka alles! Suvel suri mul vanaisa vähki ja see tegi asja ainult hullemaks! Käisin psühhiaatri juures ja aga tema rääkis mulle ainult piimhappe baktritest ja kirjutas Coaxili! Äkki oskate soovitada mõnda paremat arsti Tartumaal, Tartus! Aitäh!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kõik tohtrid-psühhiaatrid on õpetatud ja targad. Aga hingeelu küsimustes on oluline, et oleks ka (tekiks) hingeline "klapp" ja usalduslik vahekord, usk tohtrisse. (ka eraelus ju meil ühega on see "klapp" ja teisega kohe nagu ei tekigi). Siis vaja tohtrit vahetada ja selles ei ole midagi halba. Nii ta on!
Kaunist kevadet,
Jüri O.-M. Ennet