Meeste depressioon. 02.01.08 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kuidas elada depressioonis mehega,kes pidevalt sõimab ,ropendab,käitub ettearvamatult,on ähvardanud kätte maksta-mille eest ei tea-olen truu,kasin ja usin .pean end ja lapsi ise üleval.Meil on kaks poega 6a ja 13 a.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Miks depressioonis? Kas ALKO-probleemid??? Kas varem käitus inimlikult?
Depressioon ravitav, jõhkard-alkohoolik muutugu TÄIELISELT karsklaseks, psühhopaati (sellise iseloomuga isikut) suurt ei muuda. Sellest siis ka järeldused - elada koos või muud variandid!
Et asi paremaks läheks, on vaja, et midagi muutuks t e m a s.
Kannatlikkust,
Jüri O.-M. Ennet