palun abi 05.12.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mure järgmine,ehk oskate nõu anda.
Kuidas saaksin aidata inimest ,kes arvab,et abi ei vaja !Lisaks veel alkoholi probleem aga arvan ,et põhiline süvenenud depressioon. Kuidas saada ta mõistma probleeme.
Nb.Näeb juba halunatsioone.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui mingi kehahäda, siis peretohter ja sealt siis edasi ka neid psüühika probleeme lahendada. Kui keegi Autoriteet, siis tema abiga saab ka neid probleeme lahendama hakata. Minna ise psühhiaatri jutule ja üheskoos leida lahend.
Kannatlikkust,
Jüri O.-M. Ennet