Unisus 14.09.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen M 37 ja viimasel aastal ei saa hommikul üles st kui kell kaheksa voodist tõusen, olen veel tund aega olekus mis tavaliselt 15 minutiga kadus. Õhtul on ajalehe asemel televiisor, sest lugemiseks vaja süvenemist rohkem. Mida teha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Milline vererõhk? Suits? Kärakas? Kehaline aktiivsus? Muidu tervis? Töö iseloom? kehakaal?
M37, vastuvõtule! - siis saab konkreetsemalt probleemile läheneda.
Minu harjutusega võite kohe alustada, jalutuskäikudega ka, kergete veeprotseduuridega samuti.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet