Kas on võimalik 29.08.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Mureks on hirm oksendamise ees ja see on muutunud häirivaks. See on juba nagu foobia, väldin inimesi kes on gripis või toite mis võiksid oksendamist põhjustada. Sellele on nüüd lisandunud ka ärevushäire-pidev iiveldus, nõrkus, värinad ja muud hädad. Kas on võimalik kuidagi saada lahti foobsest hirmust, sest see on lihtsalt kohutav, see hirm on nii suur ja võimas.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaater aitab, vt. varasemaid sundhirmude-foobiate valla soovitusi.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet