mis häire see on? 24.05.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tervist
Et mul selline häire et ma loen automaatselt autonumbreid ja kordan korra peast läbi need. Nii närvi asjab et täitsa lõpp. Ise kasutan juba 2 nädalat Cyprexat aga see on miillegi muu vastu. Kas see autode numbrite meelde jätmine on kuidagi ravitav?
Ette tänades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Selliseid sunnitud mõtteid on nooruses paljudel. Zyprexa aitab ka nende puhul ja sportlik eluviis kindlasti. Eelkõige korrralik puhkus.
Teie tohter aitab.
Igast mutrest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet