rexetini mõju 27.04.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

olen tarvitanud alates dets.rexetini,algul 10mg,siis 20mg ja nüüd 2kuud 30mg päevas.Algul oli nagu kõik parem,aga viimasel kuul olen jälle ennast väga halvasti tundnud.Arvasin,et võib-olla on ravimi annus liiga suur,arst seevastu arvas,et hoopis liiga nõrk ja määras mulle juba 40mg rexetini päevas.Praegu ei teagi kas julgen nii suurt annust võtta või mis see mulle teha võib?Diagnoosiks mul üldine ärevushäire.Arst arvas,et mõtlen vales suunas,ka sellepärast ei pidavat rohi mõjuma,kuidas mõtelda õiges suunas.Olen 3 täiskasvanud lapse ema ja elan täiesti tavalist elu,millegi üle eriti kurta pole.Ei saa aru milles asi?Mida arvate Teie?Vastust ootama jäädes Heli.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teatud juhtudel kasutatakse ka 40mg. koostöös arstiga need annused paika pannakse. Eesmärk - enesetunde paranemine, tervenemine. Proovige suuemat, proovige väiksemat annust ja saate selgust.
NB! Harjutused, harjutused, harjutused - ilma nendeta on tervenemine "nigel."
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet