psühholoog või psühhiaater? 03.11.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Ei osanud kuskile pöörduda oma küsimusega. Sünnitasin eelmise aasta detsembris ning siiani põen depressiooni, mis üha tugevamalt võimust võtab. Ühel hetkel avastasin, et mõtlen sellele, kui hea oleks surra ning arutlesin suremise viiside üle. Lapsest olen esialgu suutnud käed eemal hoida.
Kumma poole ma peaksin abi saamiseks pöörduma- kas psühholoogi või psühhiaatri poole?
Tänan, kui vastate.
Aire

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kumma poole ma peaksin abi saamiseks pöörduma- kas psühholoogi või psühhiaatri poole?
Psühhiaatri poole.
vt. ka minu varasemaid soovitusi. Rohkelt Lapsega koos jalutamas käia, oma murest kellelegi pihtida.
Vaadake ka Spocki raamatutut - oskate siis Lapse kasvamisest ja kasvatamisest rohkelt rõõmu tunda, ei närveeri tühja-tähja pärast.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet