Lapse vaikimine 26.09.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Millise arsti poole tuleb pöörduda,kui laps 3.eluaastast kuni koolini vaikis,soori-
tas ülakehaga tundide kaupa liigutusi jne.Koolis huvitaval kombel saab hakkama.Kas tasub üldse enam kellegagi konsulteerida,kui arvestada,et praegu on käitumine enam-vähem ühiskondlikult aktsepteeritav?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kui enam-vähem aktsepteeritav, siis ikkagi südame rahustamiseks ja enda julgustamiseks käiksin tohtrite (psühhiaater, neuroloog) jutul. Vajadusel nad teevad uuringuid, aga võib-olla saavad juba vestlusega vajaliku ülevaate.
Kontrollides saate südamerahu, vajadusel suuniseid.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet