antidepresandid 07.06.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

psühiaater määras rexetini ja ei räääkinud kasutamisest ega rohust mullle midagi.ostsin nad välja ja ei tea kas pean pool või terve tableti võtma.olen ennne citraleksi sõõnud ja siiis võtsin poool tableti.
palun antke rexetinist mullle rohkem

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Õige annuse määrab ikkagi ravitohter, muidu teeme juttu nagu "põrsakene kotis" printsiibil. Selle "põrsakese" olemus? Depressioonide korral on annuseks ca 20 mg, sundseisundite korral kuni 40 mg. Milline on Teie kehakaal? Mida veel võtate? Kas ka muid häireid, ravimeid?
Mida muud teete oma tervise edendamiseks?
Raviarsti jutule!
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet