coaxil-ravi pooleli 04.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere! Ma käisin umbes pool aastat ühe psühhiaatri juures, ta määras mulle raviks Coaxil´i. Mõndade asjaolude tõttu, jätsin ravi pooleli, aga nüüd tahaks seda jätkata, kuid arst on nüüd juba lapsega kodus. Kas ma pean mõne uue arsti otsima ja talle kõike lagusest peale rääkima hakkama vi on võimalus lihtsalt retsept saada. Selle arsti juures oli mul muidugi ka ravikaart olemas aga kas see midagi muudab. Liiga tüütu on kõike jälle algusest pihta rääkima hakkama. Mida te soovitate? Aitähh vastuste eest. Kiku

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Psühhiaatriakliiniku Dispanseri valvetohter kirjutab uue reptsepti.
Arstirohust üksi on vähe, teha tuleb ka paljut muud.
Eelkõige sportlik eluviis ja korralik puhkus.
vt. varasemaid üldtervislikke soovitusi.
Heade soovidega,
Jüri O.-M. Ennet