rahutus 23.01.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kuidas valjuda depresioonist ja ennast rahulikuks sundida.tekkis eile lihtsalt ei millegist viha,tydimus,tyhjus ja pisarad voolasid iseenesest..kohe mitte midagi ei taha teha.ja pole joudu ka sundida ennast.jatsin toolegi minemata.ei suuda kuidagi rahuneda,koguaeg on mingi . rahutus.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Nii minulgi - aegajalt. Teed inimestele/ülemustele head - saad pahandada, et miks rohkem ei tee. Tööd leidub, aga korralisele puhkusele minekuks asendaja leidmisega tekib neil raskusi - jää või haigeks.
Mind aitab pikk jalutuskäik - kaks kuni kolm tundi. Esimene tund "keen ja pulbitsen," siis algab rahunemine ja kahe tunni pärast olen täieliselt rahulik ja hingan endasse "nii kopsu kui kehaga" mõnusat ja karget jõudu ning enegiat. Tegelikult ma hingamist ise ei mõjuta, organism ise reguleerib seda.
Jalutama! Jõukohane distants.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet